úvodní » O společnosti » Filosofie


O společnosti

Filosofie

Lidé v centru dění

Jsou to lidé, kteří dělají rozdíl. My v Technokolla jsme si toho dobře vědomi. To je důvod, proč od samého začátku věříme v přidanou hodnotu, kterou mohou nabídnout pouze lidé s jejich individuálním nadáním a know-how. A skutečnosti nám dávají za pravdu. 

Know-how

Komplexní spektrum výrobků, které jsou všechny navzájem kompatibilní a komplementární, představuje svět Technokolla. Byly výslovně formulovány pro lepení keramických obkladů a dlažeb, mozaiky, mramorů, přírodního kamene a pro mnoho dalších užití: příprava a vyrovnání podkladu, hydroizolace, tmelení a spárování.

Spolu s přísnými kontrolami kvality, dlouholetými zkušenostmi získanými v průběhu desetiletí aplikací ve všech částech světa, umožňují výrobky Technokolla architektům, návrhářům a designérům, aby dali plně průchod všem svým tvůrčím myšlenkám a svému talentu. 

Tváří v tvář budoucnosti

Veškeré naše úsilí bylo vždy zaměřeno na stále probíhající výzkum průkopnických řešení schopných zlepšit výkonnost a kvalitu našich výrobků. Tato firemní filozofie umožnila značce Technokolla dosáhnout vynikající technologické úrovně, která je schopna uspokojit produktivní vývoj vyžadovaný trhem.

AKTUALITY

Prohlášení o vlastnostech

01.01.2015

U našich produktů nyní naleznete kromě Technických a Bezpečnostních listů také Prohlášení o vlastnostech (PoV, Declaration of Performance - DoP).

Archiv

© Všechna práva vyhrazena Sika CZ, s.r.o. - Profesionální stavební chemie